O BLOGU

 

Blog Kontri.pl to miejsce, w którym jako pierwsi dowiecie się o nowinkach z branży bieliźnianej, nadchodzących promocjach, wyprzedażach oraz zapowiedziach nowości.

Co nas zainspirowało do założenia bloga? Przede wszystkim miłość do bielizny, mody oraz nasze klientki, które często pytają o szczegóły zamawianego towaru. W tym miejscu będziemy dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami i pokażemy Wam nasze produkty z całkiem innego punktu widzenia.

Nasz blog to także miejsce, gdzie Wy możecie wyrazić swoje zdanie i wskazać nam ważne i godne poruszenia tematy. Zapraszamy do stworzenia z nami miejsca, gdzie każda kobieta będzie czuć się dobrze i na pewno znajdzie coś dla siebie 🙂

 

Autorki:

Karina – od zawsze zainspirowana modowymi nowinkami, nadchodzącymi trendami, uwielbia koronki, falbanki i kokardki i przede wszystkim piękną bieliznę. Miłośniczka zakupów, historii sztuki i projektowania. Zwyczajna dziewczyna, dla której rajem na ziemi jest koc, poduszka, kubek herbaty i dobry film… Ale zawsze i wszędzie z pomalowanymi paznokciami, wywiniętymi rzęsami w ulubionych ubraniach i z uśmiechem na twarzy.

Basia – pasjonatka mody i wszystkiego co z nią związane. Jogging, pływanie i siłownia to coś, co sprawia, że chce jej się żyć. Nie można zapomnieć o modzie, która jest dla Basi niczym powietrze – nie może się bez niej obejść. Sukienki, torebki, szpileczki – tym „oddycha” Basia.